Видео: Бүсийн тэмцээний хуанли, 2-р сарын 25-27
2024 Зохиолч: Nicholas Abramson | [email protected]. Хамгийн сүүлд өөрчлөгдсөн: 2024-02-11 04:01
- Андалуси, Ням гараг 27:
- Андалузын Эндурогийн аварга шалгаруулах тэмцээн: XVII Эндуро 100 миль (Альмерия)
- Оноо аваагүй чөлөөт үзүүлбэр: Freestyle Estadio Olímpico de Sevilla (Севиль)
- Арагон, Ням гараг 27:
Aragonese Minimotard Championship: II Supermotard-Minimotard Motorland Aragón (Тэруэль)
- Балеарийн арлууд, Бямба гарагт 26:
Балеарийн миникроссын аварга шалгаруулах тэмцээн: Хүү Матаморос (Мальорка)
- Балеарийн арлууд, Ням гараг 27:
Балеарийн минимото аварга шалгаруулах тэмцээн: Кан Пикафорт (Маллорка)
- Кастилья и Леон, Ням гараг 27:
- Кастилийн Леонсын мотокроссын аварга шалгаруулах тэмцээн: Вальядолид (Валладолид)
- Кастилийн Леонсын хурдны аварга шалгаруулах тэмцээн: Карпетания (Сеговиа)
- Испанийн Леонсын минимотогийн аварга шалгаруулах тэмцээн: Карпетаниа (Сеговиа)
- Каталун, Бямба гараг 26:
Каталоны туршилтын аварга шалгаруулах тэмцээн: Триал де Паркмотор Кастелелли (Барселона)
- Каталуни, Ням гараг 27:
Каталоны тэсвэр тэвчээрийн аварга шалгаруулах тэмцээн: 1-р Эндурада де Саломо (Таррагона)
- Экстремадура, Ням гараг 27:
Extremeño Cross Country Championship: Cross Country Merida (Badajoz)
- Мадрид, Ням гараг 27:
- Мадридын гүйлтийн аварга шалгаруулах тэмцээн: Эль Молар (БАГ) (Мадрид)
- Madrileño гүйлтийн аварга шалгаруулах тэмцээн: Эль Молар (Мадрид)
- Мадридын сонгодог туршилтын аварга шалгаруулах тэмцээн: Вивалваро (Мадрид)
- Валенсиа, Ням гараг 27:
- Валенсиагийн Эндурогийн аварга шалгаруулах тэмцээн: Тэсвэр тэвчээрийн IV Вила де Бокайрент (Валенсиа)
- Валенсиа Эндурогийн аварга шалгаруулах тэмцээн: Бокайрент дахь Пекэндуро (Валенсиа)
Зөвлөмж болгож буй:
Бүсийн тэмцээний хуанли, 4-р сарын 27-29
Андалуси, 28-ны Бямба гарагт: Андалузын гүйлтийн аварга шалгаруулах тэмцээн: XXIII кросс Ла Пенуэла - Нибла (Хуэлва) Арагон, 28-ны Бямба гарагт: Арагоны туршилтын аварга шалгаруулах тэмцээн:
Бүсийн тэмцээний хуанли, 9-р сарын 30-аас 10-р сарын 2
2011 оны 9-р сарын 30-аас 10-р сарын 2-ны хооронд болох бүсийн уралдааны хуанли
Бүсийн тэмцээний хуанли, 4-р сарын 29-өөс 5-р сарын 1 хүртэл
Арагон, Бямба гараг 30: Арагоны сорилтын аварга шалгаруулах тэмцээн: Виллановагийн сорил (Уэска) Арагоны Питт-кросс аварга шалгаруулах тэмцээн: Уэска (Уэска) Арагоны аварга шалгаруулах тэмцээн
Бүсийн тэмцээний хуанли, 4-р сарын 30-аас 5-р сарын 2
Андалуси, Ням 2: Мотокроссын тэмцээнд оноо аваагүй: III Мотокроссын туршилтын аймгийн цом Кордоба мужийн зөвлөл (Кордоба) Арагон, Бямба гарагт 1: Арагоны аварга шалгаруулах тэмцээн
Бүсийн тэмцээний хуанли, 7-р сарын 30-аас 8-р сарын 1
Андалуси, Бямба гараг 31: Оноо аваагүй суперкросс: II Вилла де Ожен Суперкрос (Малага) Оноо аваагүй мотокрос: I Бержа мотокрос (Алмериа) Арагон, Бямба гарагт